Ландік став героєм політичного шоу в Швейцарії

Середа, 2 листопада 2011, 15:24

Тема побиття Романом Ландіком Марії Коршунової була порушена в прямому ефірі популярного політичного ток-шоу Infrarouge на швейцарському телеканалі TSR.

Про випадок з українським депутатом заявили учасниці руху FEMEN.

"Кілька місяців тому в Україні син народного депутата побив жінку в публічному місці - в кафе. Протягом півгодини він її бив на очах у всіх присутніх, але, попри це, ніхто його не зупинив, бо всі знали, що це син народного депутата, сам депутат", - сказала представник руху Олександра Шевченко.

"Дівчина подала заяву в міліцію. Минуло кілька місяців тиску на неї з боку цих депутатів, з боку правлячої партії, і вона відмовилася від своїх заяв і забрала заяву з міліції", - нагадала вона.

Після цього представниці FEMEN заявили, що незважаючи на такий крок постраждалої, будуть домагатися покарання для Романа Ландіка.

"Ми, як жіночий рух, навіть якщо дівчина забрала заяву, зобов'язуємося посадити цю людину в тюрму", - заявила Олександра Шевченко.

Нагадаємо, народний депутат Володимир Ландік не виключає, що його син Роман Ландік, обвинувачуваний у побитті Марії Коршунової, подасть на неї до суду, вийшовши із СІЗО.

Як повідомлялося, 4 липня 2011 вночі в ресторані "Баккара" у Луганську Роман Ландік побив Марію Коршунову.

Прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу проти депутата за ч.3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу Україні.

Роман Ландік був затриманий в Краснодарі (РФ).

11 серпня Генеральна прокуратура Російської Федерації задовольнила запит Генеральної прокуратури України від 19 липня 2011 про видачу Україна Романа Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

27 вересня Ленінський райсуд Луганська виніс рішення про арешт депутата Луганської міської ради Романа Ландіка на два місяці.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування