Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У четвер в столиці очікується 40 тисяч мітингувальників

Середа, 2 листопада 2011, 18:49

Близько 40 тисяч чоловік можуть взяти участь в акціях протесту в Києві в четвер.

У Київську міськадміністрацію надійшло більше 15 заявок на проведення у четвер акцій протесту в столиці, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві.

За інформацією главку, найбільш масові акції очікуються біля будівлі Верховної Ради, а також біля Печерського райсуду Києва.

На Хрещатику свою акцію протесту проти політичних репресій проведуть представники партії "Батьківщина", в заявці вказано участь 1 тисяч осіб.

Там же, як очікується, зберуться представники Коаліції учасників помаранчевої революції. Вони виступлять з аналогічними вимогами, заявлено участь 30 тисяч осіб.

Біля Київського (Лук'янівка) слідчого ізолятора представники КУПР і "Батьківщини молодої" мають намір провести акцію протесту.

У заявці цих організацій вказано, що планується участь 5 тисяч чоловік.

У главку також повідомили, що під Верховною Радою будуть проводити пікети представники всеукраїнських громадських організацій "Рада підприємців" та "Союз Чорнобиль Україна" з вимогою не допустити скасування пільг певним категоріям населення.

Біля будівлі Верховної Ради також зберуться комуністи, виступаючи проти візиту місії МВФ.

Крім того, очікується, що в четвер будуть проходити акції різних громадських організацій перед Київською міськадміністрацією на Хрещатику, біля Київської обласної державної адміністрації, зокрема очікується мітинг Всеукраїнської Чорнобильської партії, в якому заявлено участь 1 тисяч осіб.

Всього, як наголосили в столичній міліції, 16 політичних партій і громадських організацій заявили про намір проводити акції в Києві з різними вимогами до влади.

У столичній міліції звертаються до всіх учасників акцій протесту з проханням не порушувати закон і проводити свої акції мирно.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: