Пасенюк назвав свідчення судді Зварича фальсифікацією

П'ятниця, 2 грудня 2011, 11:39

Суддя Конституційного Суду, колишній голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк називає "фальсифікацією" свідчення екс-судді Ігоря Зварича.

"Груба фальсифікація", - заявив Пасенюк газеті "Сегодня", коментуючи появу в ЗМІ свідчень Зварича про те, що той у 2006-2008 роках давав Пасенюку хабарі й оплачував відпочинок у Славському.

"Зварич не підтверджував подібних "фактів" ні на слідстві, ні в суді. А якщо припустити, що такі свідчення є, то отримані вони були під тиском, із застосуванням погроз і обіцянками свободи…", - заявив Пасенюк.

"Справа Зварича спеціально була перетворена на шоу в розпал виборчої президентської кампанії, щоб скомпрометувати мене й поставити на коліна адмінюстицію", - вважає він.

За його словами, "події трирічної давнини розкручуються знову, щоб спробувати дискредитувати адмінсуди напередодні вже парламентських виборів 2012 року, що в інтересах тих, кому вигідно було робити це й раніше".

"Сподіваюся, адмінюстиція зуміє уникнути тиску, упоравшись із вирішенням виборчих суперечок", - додав Пасенюк.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!