У Тимошенко стало на 1 справу менше. ГПУ вже назвала її винною

18 переглядів
Середа, 7 грудня 2011, 13:13

Дві справи у відношенні Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації "Єдині Енергетичні системи України" об’єднані в одне провадження, яким буде займатися спільна слідча група.

Як повідомляє 7 грудня прес-служба Генпрокуратури, йдеться про справи, які розслідують Головне слідче управління Служби безпеки України та Головне слідче управління Державної податкової служби.

У провадженні Головного слідчого управління СБУ перебуває кримінальна справа за обвинуваченням Тимошенко у вчиненні у 1996-2000 роках замаху на розтрату коштів держбюджету України у сумі 405,5 мільйонів доларів США.

А в провадженні слідчих Податкової перебуває справа за обвинуваченням Тимошенко в організації приховування валютної виручки у сумі понад 165 мільйонів доларів, незаконного відшкодування бюджетних коштів та ухилення від сплати податків на загальну суму більше 47 мільйонів гривень шляхом запровадження фінансової схеми щодо розрахунків за товарно-матеріальні цінності корпорацією ЄЕСУ та "приховування отриманих від підконтрольних їй офшорних компаній доходів, які використані для особистого збагачення".

Враховуючи, що "злочини вчинені однією особою", 6 грудня Генпрокуратура визначила підслідність всіх зазначених злочинів за слідчими СБУ.

"Головним слідчим управлінням Служби безпеки України справи об'єднано в одне провадження та створено спільну слідчу групу", - повідомляє Генпрокуратура.

Повідомлення прес-служби ГПУ.
Як відомо, винною людину може визнати лише суд 

Раніше перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін повідомив, що проти Тимошенко порушено 10 справ, з яких 3 справи розслідує Генпрокуратура, 6 – Державна податкова служба, ще 1 - СБУ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua