Поїсти в Обами зібралися ледь не пів парламенту

Середа, 1 лютого 2012, 09:49

Радник президента Ганна Герман та депутати від Партії регіонів, БЮТ та НУНС візьмуть участь у Національному молитовному сніданку з президентом США Бараком Обамою у Вашингтоні.

Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на джерело у Посольстві США в Україні.

"У Національному молитовному сніданку у Вашингтоні запланована участь низки українських політиків та народних депутатів. Зокрема, запланована участь радника президента України Ганни Герман та народних депутатів від Партії регіонів Сергія Ківалова та Юлії Льовочкіної", - зазначило джерело.

Окрім того, за даними джерела, у сніданку візьмуть участь народні депутати від Партії регіонів Леонід Кожара, Юрій Мірошниченко, Олександр Горошкевич.

Запланована також участь заступника голови ВО "Батьківщина" Григорія Немирі, народних депутатів від фракції "БЮТ-Батьківщина" Віктора Швеця, Михайла Соколова, Павла Унгуряна, Володимира Скубенка та від фракції "НУ-НС" - Павла Жебрівського, Едуарда Зейналова, Лесі Оробець і Давида Жванії.

Цього року шістдесятий Національний молитовний сніданок, який традиційно проводять члени Конгресу і Президент Сполучених Штатів Америки, відбудеться 2 лютого у Вашингтоні.

Раніше повідомлялося, що у сніданку також візьме участь Євгенія Тимошенко. Зазвичай у такому заході беруть участь близько 400 осіб.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!