Чиновники Хорошковського і Бойка зірвали продаж обленерго

П'ятниця, 3 лютого 2012, 12:08

Торги з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго" не відбулися.

Як повідомили Українській правді у Фонді держмайна, аукціон не відбувся через відсутність кворуму в складі конкурсної комісії.

"Зареєструвалися лише троє з семи з членів комісії – двоє представників Фонду державного майна та представник "Вінницяобленерго", - сказали у Фонді.

"Не зареєструвалися представники Мінфіну, Мінпаливвугілля, Вінницької обласної адміністрації та НАК "Енергетична компанія України", - додали представники Фонду держмайна

За словами кореспондента Української правди, представники відомств, які не зареєструвалися в конкурсній комісії, фактично були присутні в приміщенні Фонду перед початком торгів, але потім вони отримали телефонні дзвінки, зібрали речі та пішли.

Нова дата торгів має бути визначена самою конкурсною комісією.

До участі в аукціоні з продажу "Вінницяобленерго" було допущено три компанії - "Львівобленерго", підконтрольне братам Суркісам, "Луганське енергетичне об'єднання" бізнесмена Костянтина Григоришина та "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" російської "Лужніковської групи".

Це вже другий раз, коли торги з продажу обленерго не відбулися через зрив кворуму в конкурсній комісії.

Так, два тижні тому не відбувся продаж "Закарпаттяобленерго" з цих же причин. Повторний продаж "Закарпаттяобленерго" заплановано на 13 лютого.powered by lun.ua