Луценко обізвав прокурора "нєдорослєм"

Четвер, 9 лютого 2012, 17:26

Екс-міністр Юрій Луценко пообіцяв більше не називати прокурора Дмитра Лобаня "нєдорослєм", але зазначив, що в нього є й інші слова.

Інцидент відбувся в залі Печерського райсуду Києва, повідомляє Gazeta.ua.

Адвокат Луценка Юрій Фомін намагався з'ясувати в Галини Ільчук, на якій підставі вона, спеціаліст-економіст, робила висновки про правові підстави розрахунку вислуги років для пенсії Приступлюка.

Прокурор Дмитро Лобань кілька разів вставав з місця та говорив, не давав адвокату ставити питання, посилаючись на те, що про це жінку вже запитували.

Луценко підскочив з лави та сказав: "Лобань намагається прикрити свою фальсифікацію своїм "тщедушним" тілом. Те, що прокуратура підсунула готові відповіді й примусила їх підписати, то це їхня, а не наша проблема".

Прокурор Дмитро Лобань знову зазначив, що це "одне й те саме питання".

"Та посадіть цього дебіла. Ми можемо поставити питання без коментарів цих ідіотів?" - емоційно звернувся Луценко до судді.

Далі він заговорив до прокурорів: "Шили справу, то мовчки сидіть. Навчись, не перебивати адвокатів, нєдоросль".

"Я прошу забезпечити моїм адвокатам нормальну роботу без підскакувань цих нєдорослєй, які постійно збивають", - Луценко звернувся до судді.

Суддя Вовк зазначив: "Ви обіцяли не вживати таких слів".

"Нєдоросль більше вживати не буду. У мене є інші слова", - відповів Луценко.

Водночас Ільчук сказала: "Я хочу сказати Юрію Віталійовичу, якого я поважаю, що ніяких готових висновків мені не давали".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!