Тігіпку запропонували "валютного коридорного" і змінити прізвище

Понеділок, 2 квітня 2012, 09:17

Журналіст Роман Вінтонів, сюжет якого не вийшов у програмі "Гроші" через невідповідність формату програми, оприлюднив фрагмент сюжету у Facebook.

Там він у жартівливій формі задав два питання віце-прем'єру Сергію Тігіпку.

"Насправді я задав Сергієві Тігіпку два питання. Вони повинні були вийти разом з сюжетом у програмі "Гроші". Але сюжет не вийшов", - написав Вінтонів.

"Там були ще інші питання. Я питав Богословську про кризу, про те, куди вкладати гроші. Я питав у Добкіна про текст промови Януковича. Перевіряв математичні здібності Ківалова, говорив про трансфери депутатів з баскетболістом Волковим. Було весело. І це все не вийшло у програмі "Гроші" на 1+1 21-го березня цього року", - додав він.

"Шановні "вищі політичні сили", ви робите серйозні вчинки, озвучуєте серйозні заяви, їздите на серйозних машинах і одягаєтесь у серйозні костюми. Ви виписали собі з Парижів, Нью-Йорків і Москвів спеціальних людей-пояснювачів, які пояснюють мені будь-який ваш вчинок чи слово і переконують мене, що це все серйозно", - написав він.

"Але, шановні вищі сили, я не можу вас сприймати серйозно. Я не можу ставити вам серйозні питання. Бо ви смішні. Як можна ставити серйозне питання Добкіну? Богословській? Міністру-Табачнику? Ківалову?" – пише журналіст.

"Ну добре - перефразую: "кому з вас, вищих політичних мужів і жон, можна ставити серйозні питання?" Тепер вже і Тігіпку не можна. Якщо такою виявилась реакція "вищих сил" на смішне запитання" – написав він, маючи на увазі те, що його сюжет не пустили до ефіру.

Раніше шеф-редактор програми пояснив, що цей сюжет не відповідав формату телепрограми Гроші, яка спеціалізується на розслідуваннях.

"Вінтонів до нас потрапив зі "Сніданку з 1+1". Там був цікавий жанр стьобу. Наша програма "Гроші" – це програма економічних розслідувань. Ми йому замовляли матеріал. Він його зняв фактично таким самим, як він робив для "Сніданку", - зазначив Сухенко.

"У цьому сюжеті не було, на жаль, ні грошей, ні розслідування. Він веселий, стьобний, ми посміялися, але оскільки він абсолютно не в нашому форматі, редактор прийняв рішення його в ефір не ставити", - сказав він.

У своєму сюжеті Вінтонів у властивій йому провокативній манері запитав у Тігіпка, чи збирається він після вступу до Партії регіонів змінити прізвище на "Янукович". Тігіпко не відповів і роздратовано відійшов від журналіста.

Українська правда

powered by lun.ua