Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Джерело: Меркель сумнівається, що Янукович триматиме слово

Вівторок, 3 квітня 2012, 10:40

Питання можливого лікування засуджених за кордоном законодавчо не визначене, стверджують у Державній пенітенціарній службі.

Про це пише Комерсант-Україна з посиланням на радника глави відомства Ігоря Андрушка.

"До сьогоднішнього дня прецедентів лікування засуджених за кордоном в Україні не було",- заявив він.

"Детально вивчивши законодавство, можна сказати, що немає ні чіткої заборони, ні дозволу на такі дії - це питання юридично чітко не визначене", - додав він.

Видання також зазначає, що німецька сторона вела переговори з Україною про можливість лікування Тимошенко в Німеччині.

За інформацією видання, переговори з українською стороною вів радник Ангели Меркель із  зовнішньополітичних питань Крістоф Хойсген.

"У п'ятницю (30 березня) голова адміністрації Віктора Януковича (Сергій Льовочкін) повідомив відомство федерального канцлера про те, що в понеділок генпрокурор одержить відповідне завдання", - заявив знайомий з ходом переговорів співрозмовник видання в Берліні, коментуючи статтю в Spiegel.

"До речі, у канцлера є сумнів, що Янукович триматиме слово", - додав він.

Факт ведення переговорів підтвердив глава прес-служби уряду Німеччини Штеффен Зайберт.  У своєму мікроблозі Twitter у понеділок він написав: "Федеральний уряд веде переговори з Україною про лікування Юлії Тимошенко в Німеччині". 

Потрапивши до Німеччини, Юлія Тимошенко теоретично може попросити владу країни надати їй політичний притулок. Її прихильники стверджують, що подібний сценарій неможливий.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: