В Херсоні за "політичні листівки" студентів оштрафували

П'ятниця, 6 квітня 2012, 09:15

Студенти, які в Херсоні розклеювали листівки з зображенням Януковича, оштрафували на 221 гривню "за поширення неправдивих чуток, які могли викликати паніку серед населення".

Таке рішення щодо студентів  5-го курсу Херсонського національного технічного університету Андрія Пушнова і Артема Бардачова ухвалив Дніпровський райсуд Херсона, передає УНІАН.

Як повідомляє видання Херсонського відділення Комітету виборців України "Політичний Херсон", таким чином суд погодився з висновками міліції про те, що студенти розклеюванням політичних листівок вчинили адміністративне правопорушення.

За інформацією видання, засідання суду відбулося 28 березня.

Як повідомлялося, 29 лютого поточного року в Херсоні співробітники патрульної служби затримали двох студентів, які розклеювали листівки політичного змісту.

Листівка, яку розклеювали студенти

1 березня проти цих студентів було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України.

За результатами досудового слідства, 19 березня Слідчий відділ Дніпровського РВ ХГУ УМВС України в Херсонській області виніс ухвалу про закриття кримінальної справи за ст. 6 п. 2 КПК України (через відсутність складу злочину).

22 березня було складено адміністративні протоколи у зв'язку із здійсненням студентами адміністративного правопорушення, покарання за яке передбачено ст. 173-1 КУпАП (поширення неправдивих чуток, які можуть викликати паніку або порушення громадського порядку).

27 березня в Києві і ще в 19 містах України пройшла всеукраїнська акція на підтримку херсонських студентів "Міліція - досить клеїти молодь!".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!