Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Оніщенко погрожує закрити українсько-російський кордон

Понеділок, 9 квітня 2012, 11:57

Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко заявляє, що у разі повторення спалаху холери в Україні українсько-російський кордон буде закрито.

Про це він сказав у понеділок на прес-конференції у Москві, пише УНІАН.

"Коли я був минулого тижня в Україні, зустрічаючись із заступником голови уряду, я їм сказав, що якщо буде те, що було минулого року з холерою в Маріуполі, в Жданові, як воно раніше називалося це місто, то ми просто закриємо кордон", - сказав Оніщенко.

За його словами, для обговорення і координації рішення цього питання до Росспоживнагляду прибули два фахівці з Мінохоронздоров`я України.

Як наголосив Онищенко, потрібно розуміти, у що виллється закриття кордону.

"Ми зараз спільно попрацюємо і до початку сезону вийдемо з єдиним розумінням, як нам на загальнолюдському просторі спільно і адекватно реагувати на подібного роду речі", - сказав Онищенко.

Голова Росспоживнагляду вважає, що холера після реформи епіднагляду в Україні може вийти з-під контролю.

Оніщенко стурбований передачею в Україні ветеринарній службі функцій з контролю за харчуванням людей.

"З'явилася серйозна проблема. Судячи з офіційних загальнодоступних документів, в 2012 році в Україні профілактикою холери серед людей займатимуться не медики, а ветеринарна служба. Це означає, що вже з травня ми досить серйозно посилимо нагляд на кордоні з Україною", - сказав Оніщенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: