Державні реєстратори хочуть закрити борців з "Нафтогазом"

12 переглядів
Вівторок, 8 травня 2012, 12:18

Державна реєстраційна служба має намір ліквідувати політичну партію Демократичний Альянс.

Про це йдеться в листі Укрдержреєстру на адресу партії, повідомляє Демальянс.

Зокрема, в листі зазначається, що державна служба готує документи для суду про ліквідацію Демократичного Альянсу у зв’язку з порушенням процедур реєстрації.

"Всі необхідні процедури щодо реєстрації осередків в більшості областей наша партія виконала завчасно. Бажання Укрдержреєстру нас ліквідувати я напряму пов’язую з нашою активністю по боротьбі з корупцією в Нафтогазі. Головного реєстратора призначають на Банковій, і, думаю, йому звідти вже донесли своє невдоволення нашою активністю", - зазначив голова партії Демократичний Альянс Василь Гацько.

Гацько також повідомив, що подібні диверсії реєстраційної служби проти Демократичного Альянсу не зупинять боротьбу з корупцією в Нафтогазі та інших відомствах.

Політична партія Демократичний Альянс зареєстрована 07 вересня 2011 року. Станом на 7 березня 2012 року партія зареєструвала 15 осередків і виконала всі необхідні реєстраційні процедури.

З березня 2012 року Демократичний Альянс веде боротьбу з корупцією в Нафтогазі, зокрема, вимагає опублікувати план державних закупівель.

Політична партія Демократичний Альянс організувала протест проти масштабної корупції та зловживань в компанії. При спробі розгорнути табір міліція застосувала до демонстрантів силу.

powered by lun.ua