Литвин каже, що за законом мав зіграти на руку "регіоналам"

4 перегляди
39
Вівторок, 5 червня 2012, 13:04

Голова Верховної Ради Володимир Литвин наголошує, що діяв в межах регламенту під час розгляду "мовного" питання.

Таким чином він відповів на прохання журналістів пояснити свої дії, коли він раптово переніс в часі розгляд закону Колесніченка, що зіграло на руку Партії регіонів.

Згідно порядку денного, затвердженого погоджувальною радою на вівторок, "мовний" проект мав розглядатися третім, а не першим.

"Я не збираюся нікому нічого пояснювати. У минулий четвер Верховна Рада не завершила розгляд цього питання, тому сьогодні Верховна Рада мала прийняти рішення, оскільки відповідно до закону про регламент ми не мали права переходити до іншого питання, поки не завершено попереднє", - сказав він.

"Проектів законів було п'ять, перші два депутати відкликали, третій за авторством Колесніченка і Ківалова взято за основу, четвертий також був знятий, а п'ятий за авторством Катерини Самойлик був прийнятий за основу", - додав Литвин.

"Це очевидно, що жодних підступних кроків і дій не було", - сказав він.

На запитання, коли, на його думку, відповідний закон буде прийнятий у другому читанні і в цілому, Литвин нагадав, що відтепер у депутатів є 14 днів на внесення поправок до проекту закону, а крім того закон має розглянути профільний комітет.

Він також нагадав, що особисто виступає проти цього законопроекту, "оскільки він не буде виконуватись навіть якщо буде прийнятий".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 37.55.92.---Logic2009..
Vadim Nikolaenko: Стаття 27. Обов'язки головуючого на пленарному засіданні Верховної Ради 1. Головуючий на пленарному засіданні Верховної Ради: 1) дотримується норм Конституції України ( 254к/96-ВР ) та цього Регламенту і вживає заходів щодо їх дотримання всіма присутніми на пленарному засіданні; ========================================================== Он не сделал, то что требует Регламент. Путём введения "сенсорной кнопки" или другим, он должен был принять меры чтобы не нарушался Регламент и Конституция. Не нужно отмывать известное существо, известного цвета.
IP: 193.151.105.---Светулёк..
Литвин, как всегда, обслуживает гопников.
IP: 94.231.187.---Warrior60..
Шалава продажна!
IP: 80.91.173.---Юра Невязинцев..
Турчинову и Яценюку такой исход играет на руку как никому другому в парламенте. Главное сейчас сделать лицо печальнее и выработать речь пламенную, чтобы зарядить ею во время очередного ток шоу.
IP: 178.95.121.---zaslon..
vicik: та ні він там така цяця що хоть до рани прикладай ,і корову подоїть і косу до рук візьме і мовою правильною говорить ,ну просто "душка",а люди дивляться ну просто іділія якась ,ось він на це і розраховуе
Усі коментарі