Янукович не пішов до депутатів, бо "він не особа, а інститут"

Вівторок, 3 липня 2012, 12:00

Президент Віктор Янукович не виступатиме з посланням до парламенту безпосередньо перед депутатами.

Про це заявив його представник у парламенті Юрій Мірошниченко.

"Як ви знаєте, в повноваженнях президента є обов'язок на щорічне послання. Форма, в якій це послання представляється, може бути або письмова, або у вигляді виступу", - нагадав він.

"Але, враховуючи, що цей документ складається з великої кількості сторінок, його оголосити технічно дуже складно", - зазначив Мирошниченко.

Він також повідомив, що документ складається з 252 сторінок.

На запитання, чому б президенту не представити послання на 10 сторінках, щоб усі розуміли що це його послання, а не написане експертами, Мірошниченко відповів:

"Президент, це не особа, а інститут".

Водночас, як повідомили депутати з опозиції, їм ще не роздавали послання президента. Зокрема, бютівець Сергій Соболєв обурився, що президент відмовився особисто представити звернення, на основі якого в тому числі формуватиметься і бюджет України.

Як відомо, минулого року послання президента містилось на 400 сторінках. Тоді Янукович все одно звертався до Верховної Ради особисто з трибуни.

Востаннє президент виступав з трибуни Верховної Ради 7 лютого під час урочистого відкриття десятої сесії Верховної Ради шостого скликання. Тоді опозиція скандувала "Юлі — волю!" і демонструвати відповідні плакати.

Через їхнє скандування президент кілька хвилин не міг розпочати свій виступ, стоячи за трибуною.

Відео ICTV

Українська правда



powered by lun.ua