"Регіони" визнали, що закон про мови - виборча технологія

18 переглядів
24
П'ятниця, 6 липня 2012, 20:44

Партія регіонів визнала автентичність опублікованих "Українською правдою" документів щодо агітаційної кампанії протягом парламентських виборів 2012 року.

Це випливає з листа прес-служби партії, яке надійшло на адресу редакції.

В листі, зокрема, висловлюється подив увагою авторів "Української правди" до процесу підготовки Партії регіонів до виборчої кампанії.

"Оскільки з вашої публікації зрозуміло, що і ваші автори готові долучитися до вдосконалення партійної стратегії, мають власні зауваження й пропозиції, повідомляємо, що робота над нею триває і досі. Ваші рекомендації обов’язково будуть розглянуті і по можливості враховані", - говориться в листі.

Крім того, прес-служба партії пропонує редакції надіслати свої зауваження та пропозиції щодо кампанії Партії регіонів.

"Партія регіонів завжди дотримувалася принципів відкритості і прозорості у своїй політичній діяльності. Добре, що в цьому тепер переконалися й читачі "Української правди". Сподіваємося, що Ваша публікація допомогла їм дізнатися про справжні наміри нашої організації та спростувала упередження та міфи, які, на жаль, продовжують поширювати недоброзичливці", - говориться в листі.

Зі свого боку редакція "Української правди" висловлює подив відкритістю Партії регіонів, яка систематично ігнорує розслідування журналістів щодо корупційних дій керівників партії та членів її фракції.

Окремо слід зазначити, що до цього часу Партія регіонів та її керівники не відповіла на жоден запит журналістів "Української правди" щодо умов залучення іноземних технологів та піар-компаній.

Крім того, користуючись нагодою і сподіваючись на щирість прес-релізу Партії регіонів, редакція звертається з проханням надати повну інформацію щодо фінансування майбутньої парламентської кампанії, а також розцінки на місця у партійному списку на майбутніх парламентських виборах.

6 липня "Українська правда" в статті "Внутрішня кухня Партії регіонів" оприлюднила внутрішні документи Партії регіонів щодо підготовки до агітаційної кампанії Партії регіонів.

З цих документів, зокрема, випливає, що закон "Про засади державної мовної політики" був ухвалений Верховною Радою напередодні початку активної фази кампанії Партії регіонів і фактично стане частиною передвиборчих технологій провладної партії.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.165.51.---butsany..
Небезпечно! Держава-мафія! Витяг з “тал-муду” ПРо засади державної мовної політики, який не набрав чинності, та порушує Конституцію України! Частина 2 ст. 4 «тал-муду»: «Якщо чинним міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що передбачені в законодавстві України про мови, то застосовуються норми, які містять більш сприятливі положення щодо прав людини». Для порівняння. наведеної вище ч. 2 ст. 4 “тал-муду” з абз. 1-м ст. 9 Конституції України: «Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України» та з абз. 1 ст. 8 Конституції України “Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони таінші нормативно- правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй”. Тож, за ПРайдюківською державно-мафіозною логікою антиконституційно не застосовуються ані закони, ані ратифіковані міжнародні договори!
IP: 95.78.157.---igormironds..
Наткнулса на днях на етот сайт www.bit.ly/KS7ewi национальный поиск данных. Можно по фамилии бесплатно найти любого вам нужного человека и узнать о нём все,че есть в соц. сетях, государственных архивах, информации от спецслужб. Информация реальна - я проверял. Очень интересно - узнал много нового про свою жену, друзей, знакомых, бизнес-партнере Проект полностью бесплатный, кокой-то хакер украл эту информацию и бери пожалуйста пользуйся
IP: 31.129.164.---Grigorin1..
Ігорян: НАС, ЯК КОТЯТ....
*** Помилка, ВОНИ РОЗВОДЯТЬ ЛОХТОРАТ ДАНБАСА
IP: 82.117.232.---Гумманист..
Конечно, провалив экономику и социалку, сейчас хотят выехать хотябы на языке.
IP: 31.129.164.---Grigorin1..
"Ваші рекомендації обов’язково будуть розглянуті і по можливості враховані" *** Там Хамові питання задали - працюйте КАЗЛИ ПєаРастські
Усі коментарі