Свідок каже, що Луценка "тупо підставили"

Субота, 7 липня 2012, 17:01

Екс-міністра Юрія Луценка "тупо підставили" з постановою про продовження стеження за водієм екс-заступника глави СБУ Сацюка Валентином Давиденком.

Про це він заявив екс-заступник начальника департаменту карного розшуку МВС Михайло Вершняк у суботу під час свідчень у Печерському суді.

На його думку, заступник міністра Петро Коляда не мав права виносити постанову про закриття ОРС.

"Ви мали провести службове розслідування, а потім ухвалити постанову", - звернувся Вершняк до Луценка.

"Ця справа була б незаконною незалежно від того підписав би її міністр, чи Господь Бог. Я вважаю, що його (Луценка) тупо підставили", - заявив свідок.

Вершняк також визнав, що висновок МВС, який став підставою для дій Генпрокуратури по Луценку, ним особисто не писався: "Начальники управлінь, які входили в групу, подали свої висновки, а департамент документообігу їх узагальнив".

Вершняк також визнав, що якби комісії були відомі всі обставини справи, її висновок був би іншим.

Він також повідомив, що хотів розповісти прокуратурі свою особливу думку з цього приводу, але його пообіцяли допитати іншим разом.

Вершняк також розповів, що на засіданнях комісії був присутній представник Генпрокуратури Войченко, але не зміг пояснити в якому саме статусі.

Як відомо, Войченко був слідчим у справі Луценка.

На запитання адвоката Луценка Олексія Баганця, чи вплинуло на дії Вершняка те, що він двічі звільнявся Луценком з посад, працівник МВС запевнив, що ні.

Допит цього свідка був найтривалішим в процесі і тривав 2,5 години.

Українська правдаpowered by lun.ua