Депутати прийшли вартувати Тимошенко

Понеділок, 9 липня 2012, 20:27

Депутати від опозиції прибули до Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" в Харкові, де лікується екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Про це у понеділок увечері повідомляють "Українські новини".

У другій половині дня в лікарню прибули глава фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Андрій Кожем'якін, депутати Ради Сергій Сас, Сергій Міщенко, Андрій Павловський, Роман Забзалюк (усі БЮТ), Іван Кириленко.

В 19:20 на територію лікарні пройшло ще кілька депутатів, які, однак, не представилися журналістам біля лікарні, через що їх неможливо було ідентифікувати.

У свою чергу Державна пенітенціарна служба повідомляє, що ввечері Тимошенко зустрічалася з колишнім президентом Європейського парламенту Петом Коксом.

Під час зустрічі захисник Тимошенко, депутат від БЮТ Сергій Власенко відмовився покинути її палату.

В свою чергу прес-служба партії "Батьківщина", з посиланням на Кожем`якіна, повідомила, що депутати перебувають в лікарні "з метою недопущення протиправних дій щодо Юлії Тимошенко", зокрема, з огляду на те, що на вівторок призначене засідання Київського райсуду Харкова у справі ЄЕСУ.

Кожем’якін зазначив, що депутати від опозиції чергуватимуть у лікарні до самого ранку.

Депутат Олександр Сочка розповів, що члени фракції майже в повному складі знаходяться на 9-му поверсі ЦКБ, де розташована палата Тимошенко.

Сочка не уточнив, скільки депутатів знаходиться в лікарні, відзначивши, що вони продовжують прибувати.

"Прийнято рішення, що фракція буде знаходиться тут до самого ранку у зв'язку з наявною інформацією про те, що проти неї (Тимошенко) можуть бути зроблені протиправні дії", - сказав парламентарій.

Він не уточнив, чи мається на увазі при цьому можлива примусова доставка Тимошенко на судове засідання.

Українська правдаpowered by lun.ua