Для Ради і штабів шукають охоронців - обіцяють 400 гривень в день

Понеділок, 6 серпня 2012, 10:12

У Києві активно набирають охоронців для охорони наметів, виборчих штабів, концертних сцен і навіть території поруч з Верховною радою під час виборів.

За два-три місяці можна заробити близько 12 тисячі гривень, пише газета "Сегодня".

Конкуренція серед бажаючих - дуже висока. Серед вимог - одяг без "гламуру" і ввічливість.

"Потрібні люди для охорони території Верховної Ради на період з 28 серпня до кінця виборів (2 місяці). Робота 10:00 в день. Зарплата 4500 грн / міс., Розрахунок кожен відпрацьований день. Вимоги: адекватні молоді люди міцної статури, які вміють відреагувати в потрібний момент і ввічливо спілкуватися з людьми ", - сказано в одному з оголошень.

За словах видання, дуже багато претендентів відгукнулося і по оголошенню "для охорони об'єкта на Хрещатику, на час виборів". За роботу обіцяють платити 140 грн щодня, а вимоги мінімальні.

Беруть навіть студентів, військова підготовка не обов'язкова, зріст, вага і місце проживання значення теж не мають.

"У нас вже перебір, на жаль, поки місць немає", - заявляє один з організаторів Олександр.

"Ми набирали 600 осіб, а зараз вже на 120 осіб більше записалися", - додав він.

Крім того, по телефонах, вказаних в оголошеннях, повідомляють, що вони не працюють на жодну конкретну політичну силу, а співпрацюють відразу з п'ятьма партіями.

"400 гривень можна заробити на охороні мітингів, захищати людей під час конфліктів, дивитися, щоб все було в порядку. Але це робота не на кожен день. Також ми набираємо охоронців наметів - зарплата від 50 до 240 грн в день плюс обід. Пізніше потрібно буде охороняти штаби ", - сказав організатор Іван.

Серед вимог - міцна статура, можливо, колишній спортсмен.

"Також потрібно залишити ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду. Старт - вже через кілька днів", - сказав співрозмовник.

За охорону передвиборних штабів обіцяють 200 грн на добу, заманюють тим, що вночі є можливість поспати, а досвід роботи не обов'язковий. Головне - не пити, не грубити і виглядати спортивно.

За іншими оголошеннях охоронцям обіцяють 4000 грн на місяць, а виплату - щотижня.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування