Янукович вирішив не приходити на шоу Литвина

Вівторок, 4 вересня 2012, 10:16

Верховна Рада 6 скликання відкрила свою одинадцяту сесію.

На відкриття не з'явився президент Віктор Янукович.

Замість нього промову виголошує прем'єр Микола Азаров.

Опозиція зустріла його виступ свистом і вигуками "ганьба".

Як розповів представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, Янукович не прийшов на відкриття, бо це не передбачено конституцією.

"По-перше всі законодавчі ініціативи, що їх президент вважає першочерговими для розгляду на цій сесії, сформульовані у відповідних листах і спрямовані до голови Верховної Ради", - сказав він.

"Свої бачення перспективи співрозвитку українського суспільства, державності, національної економіки, соціальної сфери, виклики і завдання, що постають перед публічними інститутами і, зокрема, Верховною Радою, президент сформулював у Щорічному посланні до Верховної Ради, а також під час промови в День Незалежності", - сказав Мірошниченко.

Він звернув увагу на те, що участь президента у відкритті сесії Верховної Ради не передбачена ні Конституцією, ані законами України.

На думку Мірошниченко, "остання сесія, починаючи з її відкриття, буде переобтяжена виборчою агітацією і популізмом, що дуже часто нагадує шоу".

При цьому він висловив сподівання, що парламенту вдасться "уникнути ситуації, коли сумлінна законодавча діяльність буде підмінена передвиборчим популізмом і брудним піаром".

Українська правда, УНІАНpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!