Активістка Femen, яка пиляла хрест, виїхала з України

Середа, 5 вересня 2012, 13:40

Активістка жіночого руху Femen Інна Шевченко, яка брала участь акції зі спиляним хрестом, виїхала з України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Femen.

В організації наполягають, що Шевченко виїхала з України "зважаючи на посилений тиск СБУ та РПЦ".

"Протягом двох тижнів після київського хрестоповала Інна перебувала під цілодобовим зовнішнім спостереженням, а подвір'я її будинку було окуповане співробітниками СБУ. На раді організації було прийнято рішення, не чекаючи арешту, евакуювати активістку Шевченко в Париж для продовження роботи", - сказано в повідомленні.

"Під покровом української ночі Інна покинула квартиру через балкон і, діставшись на автомобілях з відривом від переслідувачів, до міста Коростень Житомирської області, благополучно сіла в потяг Київ-Варшава", - заявляють в Femen.

У Варшаві Інна записала звернення "до хресторубів усієї Русі" із закликом "з подвійним запалом виривати дерев'яні хрестоподібні скалки з багатостраждального тіла її".

Як відомо, 17 серпня активістки Femen спиляли бензопилою і повалили поклінний хрест в центрі Києва на підтримку учасниць групи "Pussy Riot".

Київська міліція порушила кримінальну справу за статтею "хуліганство", але так нікого і не затримала.

Активісти, які представляють різні опозиційні політичні сили та громадські організації, 18 серпня встановили на місці спиляного тимчасовий хрест.powered by lun.ua