Краснощок: Зізнання в убивстві Макар "вибили" погрозами

Четвер, 6 вересня 2012, 17:05

Обвинувачуваний в убивстві Оксани Макар Євгеній Краснощок заявляє, що зізнання в убивстві дівчини з нього вибили, пригрозивши розправою із дружиною.

Про це він заявив на засіданні суду 6 вересня, повідомляють Новости-N.

"Вони мені говорять: "Зараз твою дружину сюди привезуть. Будеш дивитися, що ми робимо", - розповів обвинувачуваний про ситуацію, що склалася у нього перед першою дачею показань.

У залі суду Краснощок продовжував наполягати, що Макар душив не він, а його спільник Присяжнюк, а Погосян про це нібито теж знає.

Краснощок заявив, що Присяжнюк тої нещасливої ночі погрожував йому.

"Коли ми сиділи на кухні, він мені сказав: "Ти ж розумієш, що у випадку чого повинен брати все на себе!" Він сказав, що якщо буде щось не так, постраждають мої рідні", - додав обвинувачуваний.

Краснощок стверджує, що сприйняв його слова всерйоз, тому що добре знає Присяжнюка й на що здатна ця людина.

Адвокат потерпілої сторони Віктор Василюк запитав Краснощок, коли Присяжнюк з Погосяном встигнули зговориться проти нього, щоб у випадку затримання давати однакові показання?

Той відповів, що в них було достатньочасу, і припустив, що його спільники могли домовитися, поки він ходив попередньо оглядати будівництво. Також Краснощок розповів, що Присяжнюк з кимсь зідзвонювався вночі.

Разом з тим Краснощок висловив упевненість, що поки він перебуває в СІЗО, йому нема чого боятися.

"Завдяки цим людям я перебуваю в безпеці!" - підсумував він.

Як відомо, у Миколаєві троє чоловіків заманили в квартиру 19-річну дівчину, по черзі зґвалтували її, а потім, щоб приховати сліди злочину, придушили і спробували її спалити живцем.

Макар померла 29 березня в Донецькому опіковому центрі, де вонаперебувала з 16 березня і перенесла кілька операцій, у тому числі по ампутації руки.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...