Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Вітчизняний електропоїзд обігнав "Хюндай"

П'ятниця, 5 жовтня 2012, 18:14

Міжрегіональний швидкісний двосистемний електропоїзд підвищеної комфортності вітчизняного виробництва обігнав поїзд "Хюндай".

Про це повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу.

У повідомленні зазначено, що поїзд зараз проходить випробування на Південно-Західній залізниці на ділянках із змінним струмом. У тому числі швидкісні випробування з дозволеною швидкістю 176 кілометрів на годину.

"3 жовтня ми їхали по ділянці Бориспіль-Баришівка в напрямку Баришівки зі швидкістю 140 кілометрів на годину", - розповідає один з найдосвідченіших випробувачів КВБЗ Сергій Михайленко.

"У цьому місці три залізничних гілки йдуть паралельно. В 16-55 з Борисполя виїхав у рейс поїзд корейської фірми "Хюндай". Він наздогнав наш поїзд і спробував обійти, перебуваючи на правій гілці", - зазначив він.

"Ми лише трохи додали швидкості - до 170 кілометрів на годину. І легко пішли вперед по своїй лівій вітці. Нічого протиставити нам імпортний поїзд не зміг. Адже він розрахований на рух зі швидкістю не більше 160 кілометрів на годину", - похвалився випробувач.

"На обличчях пасажирів "Хюндая", припав до шибки в той момент, коли поїзд українського виробництва невимушено обганяв імпортного побратима, можна було побачити всі почуття. Від подиву до захоплення, від гордості за свою країну до образи, що купуємо імпортну техніку в той час, коли маємо свою більш високого класу", - відзначили в прес-службі.

"Вони знімали український чудо-поїзд на відеокамери й камери мобільних телефонів, щоб розповісти про побачене", - додали в КВБЗ.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування