Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Стрілок з "Каравану" втік до мами на Львівщину?

П'ятниця, 5 жовтня 2012, 20:14

Підозрюваний у потрійному убивстві в гіпермаркеті "Караван" чоловік на ім'я Ярослав та прізвище Мазурок народився на Львівщині, у місті Кам'янка-Бузька.

Про це розповідає ТСН.

Як відомо, в п'ятницю 5 жовтня глава МВС Віталій Захарченко заявив, що міліція встановила ім'я вбивці трьох охоронців гіпермаркету "Караван".

У злочині підозрюють 38-річного уродженця Львівській області, кандидата в майстри спорту з боксу Ярослава Мазурка.

Як розповіли журналісти, у місті ажіотажу немає, посилених патрулів міліції на вулицях не помітно.

Телевізійники показали місцевим фото людини, яку підозрюють у розстрілі охоронців. Жителі кажуть, що впізнають його, щоправда, головним чином через те, що бачили по телевізору.

Одна молода жінка заявила, що бачила цього чоловіка зовсім недавно на вулицях міста.

Журналісти відвідали і місце, де жив колись Мазурок. Його дім замкнутий. Сусіди кажуть, що у середу тут було багато міліції, і начебто правоохоронці кудись забрали маму Ярослава Мазурка.

Під час обшуку на київський квартирі, де мешкав Мазурок з дружиною, донькою і тещею, повідомляють джерела у правоохоронних органах, теща намагалася проковтнути сім-картку зятевого телефону.

Саме за останніми дзвінками міліціонери ніби й дізналися, що Ярослав Мазурок поїхав на Львівщину до мами.

ТСН повідомляє також, що убиті охоронці з ТРЦ "Караван" нібито підробляли здирництвом.

Повідомляється, що міліція вже готова посмертно порушити кримінальну справу за фактом вимагання грошей. Саме за цією бригадою тягнеться шлейф із близько сорока епізодів здирництва із покупців.

За даними джерел, клієнтів торгового центру охоронці запрошували до своєї кімнати під приводом підозри їх у крадіжці з магазину.

Вже там у службовому приміщенні на них тиснули морально, погрожуючи міліцією та тюрмою, а також вимагали з людей від 1000 до 8000 відступних.

Зазначимо, що проти цієї бригади охоронців "Каравану", троє з яких загинули, а один у лікарні, свідчать не лише покупці, а й касири супермаркету.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування