Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко з в'язниці рекламує мажоритарників

Вівторок, 9 жовтня 2012, 11:12

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко почала писати листи на підтримку кандидатів від опозиції на мажоритарних округах.

Такий лист від Тимошенко у своєму Facebook оприлюднив кандидат від опозиції по одному з київських округів Володимир Ар'єв.

"Шановні мої кияни! Ви, певно, знаєте звідки я до вас звертаюся. Зараз вони розправляються з Юрою Луценком, зі мною та ще тисячами непокірних режиму людей, а завтра на нашому місці може опинитися кожен, хто не зможе змиритися з тим, в що сьогодні перетворюють країну", - йдеться у її листі.

 

"Янукович планує провести свою керовану зграю по мажоритарним округам, я вас прошу зламати цей його план. Від об’єднаної опозиції по вашому округу іде Володя Ар’єв", - пише Тимошенко.

"Він не роздає продовольчих пакетів, не дарує на час виборів ремонтів доріг та шкіл, не дарує за бюджетні гроші корупційних подарунків. Ви ж знаєте, що кандидати від влади все це щастя припинять на другий день після виборів і ви їх потім п’ять років не побачите", - йдеться у листі.

"Володя Ар’єв в Верховній Раді забезпечить усунення мафії від влади та поверне мораль та честь в політику, а для вас справедливе та вільне життя. Не робіть експерименти на цих виборах над собою та своїми родинами за пачку гречки.  Вірю, що шанс на звільнення України поки що є. Ваша Юлія Тимошенко", - сказано в листі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: