Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ромні наздоганяє Обаму за рейтингом

Вівторок, 9 жовтня 2012, 12:08

Опитування у США засвідчили скорочення розриву в рейтингах президента Барака Обами та його конкурента на виборах Міта Ромні.

Про це повідомляє CNN.

Згідно з опитуванням Pew Research Center, оприлюдненому в понеділок, 49% виборців підтримують Ромні, 45% - президента Обаму. Опитування проводилось 4-7 жовтня після першого туру президентських дебатів, що відбулися в середу. Ті дебати Ромні виграв.

Втім, перевага кандидата перебуває в межах статистичної похибки.

Попереднє опитування цього центру, проведене в середині вересня продемонструвало підтримку чинному президенту на рівні 51-43%.

Тим часом, згідно із дослідженням Gallup, станом на понеділок підтримка Обами сягає 50-45% відсотків серед потенційних виборців, однак крайні межі цього показника також перебувають в межах статистичної похибки, а саме дослідження проводилось 1-7 жовтня – тобто і до, і після дебатів.

Gallup опитав близько 2200 зареєстрованих виборців по телефону. Похибка вибірки опитування складає плюс-мінус 3 процентних пункти.

Pew Research Center опитав 1112 потенційних виборців по телефону. Похибка вибірки опитування складає плюс-мінус 3,4 процентного пункту.

Як відомо, в середу Обама і Ромні провели перший тур передвиборних дебатів, в яких переміг Ромні.

На кандидатів очікує ще два раунди.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: