Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиція склала список "фальсифікаторів" для санкцій

Субота, 3 листопада 2012, 14:22

Об’єднана опозиція закликає міжнародну спільноту ввести персональні санкції проти людей, причетних до фальсифікації виборів в Україні.

У своїй заяві, опублікованій на сайті "Батьківщини" в суботу, Об'єднана опозиція наводить перелік осіб, щодо яких закликає застосувати санкції: арештувати їх рахунки та нерухомість за кордоном, відмовити у наданні персональних віз цим посадовцям та членам їх сімей.

Попередній список осіб, які опозиція звинувачує в фальсифікації виборів, очолює президент Віктор Янкукович, за ним ідуть генпрокурор Віктор Пшонка та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Також у списку – голови Київської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Черкаської облдержадміністрацій, керівники управлінь МВС у цих областях, Первомайський міський голова, суддя Печерського райсуду Родіон Кирєєв, судді Вінницького окружного адмінсуду, Окружного адмінсуду міста Києва, Київського апеляційного адмінсуду, Миколаївського окружного адмінсуду, Васильківського та Обухівського райсудів.

"Ми переконані, що жоден з посадовців, які сьогодні фальшують результати виборів, не уникне покарання за порушення одного із основоположних прав людини – права обирати та бути обраним", - зазначається в заяві.

Там наголошується, що сьогодні мова йде не лише про так звані проблемні округи, а масштабні фальсифікації на користь влади відбуваються на всіх 225 виборчих округах.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: