25.06

Банківський форум

В 94 ОКРУЗІ ПЕРЕМОГУ ВІДДАЛИ ЗАСУСІ

Неділя, 4 листопада 2012, 05:39

ОВК №94 визнала переможцем кандидата від Партії регіонів Тетяну Засуху.

Підсумковий протокол про результати виборів в окрузі зачитав голова ОВК, передає кореспондент "Української правди".

Голова ОВК від Партії регіонів

Це відбувалося під крики "Ганьба".

Протокол ОВК

Водночас члени комісії від опозиції виставили коробки з не перерахованими бюлетенями. Комісія відмовилася їх перераховувати заради того, щоб швидко розглянути рішення апеляційних судів і визнати недійсними голосування по 28 дільницях.

 

Проти ухвалення протоколів проголосувало п’ятеро членів комісії з 16. Один з членів ОВК зазначив, що він підписує, маючи окрему думку.

 

Раніше ОВК в порушення вимог законодавства відмовилась від перерахунку голосів на кількох дільницях, який сама раніше призначила. Це було зроблено для того, щоб швидко оголосити рішення апеляційних судів, які базувалися на скаргах спостерігачів від Партії регіонів, яких нібито не пустили на дільницю.

У своїх судових позовах представники Віктора Романюка наводили акти з фальшивими підписами. Однак суди цей факт проігнорувати.

Коли члени ОВК почали протиправні дії, у ситуацію втрутились депутат від БЮТ Віктор Олійник та член "Фронту змін" Андрій Пишний. Члени ОВК, підконтрольні Партії регіонів, в цей момент почали комусь дзвонити. Після цього в залі ОВК з'явилася Тетяна Засуха.

Засуха розмовляє з членом ОВК. До речі, не від Партії регіонів

Вона наказним тоном вказувала ОВК працювати, а решті людей розсістись по місцях. Підтримувати Засуху прийшов її чоловік, екс-губернатор Київщини Анатолій Засуха.

Анатолій Засуха

При цьому, після врахування рішення Апеляційного суду, ОВК отримало підстави для визнання недійсним голосування по 28 дільницях, що становить близько 30 тисяч виборців, таким чином, просто викресливши голоси такої кількості людей.

Засуха і Романюк

Як розповів "Українській правді" Пишний, представники опозиції подаватимуть скарги до судових інстанцій щодо того, що відбулося в ніч з суботи на неділю в ОВК.

"Засуха депутатом не стане", - зазначив Пишний.

"Вони сказали 17 тисячам осіб (які проголосували за Романюка на дільницях, де скасували голосування): ви ніхто", - сказав він.

Співробітники "Беркуту"

Після оголошення рішення ОВК сюди прибув ще один депутат Анатолій Гриценко.

"Представники преси"

Слід зазначити, що представники преси характерної зовнішності намагалися завадити роботі журналіста "Української правди", коли вона хотіла записати підписання протоколів членами ОВК.

Українська правда

Всі фото, відео Оксани Коваленко

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: