Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ОВК 197: Парубій каже, що Губський привіз голову комісії здавати його перемогу

Понеділок, 5 листопада 2012, 11:57

Голова ОВК №197, де вранці зробили переможцем Богдана Губського, перебуває в ЦВК, щоб скласти кінцевий протокол, який не був підписаний в Каневі.

Про це пише в своєму блозі депутат Андрій Парубій.

За словами Парубія, голова комісії Максим Оніщенко ходив до сервеної кімнати, де забивають дані обробки протоколів.

Після того, як на сайті ЦВК раптово з'явилась інформація про обробку 100% протоколів, Парубій кинувся до кімнати.

"Виявилось, що ані в серверній кімнаті, ані в приміщенні ОВК його немає", - написав Парубій.

"Мені стало відомо, що Губський і голова комісії Максим Оніщенко зараз вже перебувають в ЦВК і в найближчий час будуть робити спробу здати так званий підсумковий протокол про вибори", - розповів він.

Раніше Парубій і Гриценко заявляли, що кінцевий протокол на засіданні підписано не було. Лише кінцевий протокол, підписаний всіма членами ОВК, визначає перемогу кандидата в депутати.

"Кандидат в депутати Леонід Даценко і два члени ОВК вже виїхали в Київ. Я лишився в Каневі, щоб стерегти бюлетені. Я усвідомлюю, що будь-якої миті може здійснений бандитський напад на ОВК, щоб знищити бюлетені. Під ОВК збираються канівчани, вони готові до рішучих і радикальних дій з метою захисту свого вибору", - додав він.

"Отже, в найближчий час командою Губського планується легітимізація злочину в ЦВК. Хочу попередити, ми цього не допустимо!" – наголосив він.

Він нагадав, що на тих дільницях, які мали підвезти протоколи зранку, "перемога Даценка над Губським була особливо відчутною".

"Це підтверджено протоколами з мокрими печатками, і тими, які є в нас на руках, і тими, які перебувають в ОВК. З восьмої ранку дільничні виборчі комісії продовжують довозити уточнені протоколи, і не можуть повірити у те, що відбулось", - зазначив він.

"Голова комісії Максим Оніщенко зараз не відповідає на мої дзвінки, але я знаю, що і він і Губський уважно моніторять Українську правду. Тому я хочу через Українську правду передати голові ОВК Максиму Оніщенку: Максиме, усвідом, злочин буде покарано", - наголосив Парубій.

"Я та Андрій Шевченко, які провели багато днів і безсонних ночей на ОВК, і вся наша команда, гарантуємо тобі, що ми не пошкодуємо час, сил, ресурсів, щоб відповідальний за злочин був покараний. Формально під сфальшованим протоколом буде стояти твій підпис, а не Губського. Він штовхає тебе на страшний злочин. Зупинись!" – закликав Парубій голову ОВК 197.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: