Ярославський звинуватив Кернеса в махновщині

Понеділок, 3 грудня 2012, 17:06

Президент футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський заявляє, що міська влада не платила жодної копійки за оренду стадіону.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Український футбол", коментуючи намір мера Харкова Геннадія Кернеса забрати стадіон у клуба.

"Я таке чув. Вся країна вже, напевно, чула про це ... З цього приводу рекомендую подзвонити тому, хто заварив цю, вибачте за вираз, махновщину - Кернесу. У нього влада. Він, напевно, може дозволити собі забрати стадіон, експлуатація якого обходиться в 20 млн. гривень на рік ", - заявив Ярославський, повідомляє сайт" Металіста ".

"Причому серед цих двадцяти мільйонів поки не було витрачено жодної державної копійки. Тоді нехай забирає і клуб, бюджет якого складає 4 млн. доларів на місяць, 48 млн. доларів на рік. Але тільки нехай фінансує його з власної кишені, а не за рахунок платників податків з бюджету Харкова ", - обурився бізнесмен.

"І забезпечує ті результати виступів команди, до яких звикли харківські та українські вболівальники", - додав він.powered by lun.ua