Луценко думає, чи погоджуватися на операцію - говорять у лікарні

Четвер, 6 грудня 2012, 12:59

Ув’язнений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко поки не визначився, чи робити йому операцію у зв’язку з доцільністю видалення поліпа.

Про це сказав заступник головного лікаря Чернігівської обласної лікарні Микола Колос агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

Він підтвердив інформацію ЗМІ про те, що медики виявили в Луценка поліп, але відмовився коментувати подробиці.

Заступник головного лікаря зазначив, що такі утворення є звичайним явище для людей після сорокарічного віку, і виникають вони внаслідок різних причин.

За словами Колоса, члени медичної комісії запропонували Луценкові поліп прибрати, але екс-міністр поки відмовляється від цієї медичної маніпуляції.

"Пацієнт поки не дав своєї згоди. Він хоче запитати в дружини, як вчинити в даній ситуації. За моєю інформацією, Ірина повинна сьогодні приїхати", - сказав він.

Заступник головного лікаря Чернігівської лікарні також пояснив, що видалення поліпа - це нескладна й дуже швидка процедура, яка не вимагає загального наркозу.

"Це рядовий випадок, який не спричиняє якихось медичних наслідків. З такими утвореннями люди живуть роками, як, втім, і наш пацієнт, адже це історія не одного дня", - сказав він.

Як відомо, 3 грудня Луценко перевезли з Менської колонії в Чернігівську обласну лікарню на обстеження.

Головний лікар Чернігівської лікарні Микола Романюк розповів, що екс-голова МВС поки перебуває на обстеженні в Чернігівській обласній лікарні, але питання про його стаціонарне лікування не стоїть.

5 грудня ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що в засудженого екс-міністра під час обстеження в Чернігівській обласній лікарні в кишечнику знайшли поліп багаторічної давнини.

Після медогляду Луценка 8 листопада лікарі дійшли висновку, що показань для його лікування поза виправною установою немає, а Ірина Луценко заявила, що після цього медобстеження лікарі виявили в нього хвороби серця.powered by lun.ua