Московський аеропорт подав до суду на "Аеросвіт"

Субота, 8 грудня 2012, 09:36

Аеропорт "Шереметьєво" звернувся до Арбітражного суду Московської області з позовом до авіакомпанії "АероСвіт" про стягнення заборгованості на загальну суму близько 92 млн рублів.

Про це "Інтерфаксу" повідомив Роман Геніс, офіційний представник аеропорту.

"У позовній заяві міститься вимога про стягнення заборгованості, пені та відсотків за користування чужими грошовими коштами за Стандартному угодою про наземне обслуговування та генеральною угодою", - уточнив Геніс.

Він так само нагадав, що раніше аеропорт Шереметьєво поінформував про вимушене призупинення з 00:00 мск 10 грудня 2012 обслуговування рейсів АероСвіт - з причини невиконання авіакомпанією взятих на себе зобов'язань по оплаті рахунків за надання ВАТ "Міжнародний аеропорт Шереметьєво" аеропортових послуг та послуг з наземного обслуговування рейсів.

Тим часом, як повідомив журналістам у п'ятницю глава Росавіації Олександр Нерадько, українська авіакомпанія "АероСвіт" повністю розрахувалася за боргами за аеронавігаційне обслуговування.

"Вони повністю погасили заборгованість за аеронавігації, але у них є серйозні борги перед російськими аеропортами", - сказав він.

"Вони зараз з аеропортом складають графік погашення заборгованості", - сказав він, додавши, що інші аеропорти РФ також повідомили Росавіації про призупинення обслуговування цієї української авіакомпанії. Як приклад він навів аеропорт Калінінграда.powered by lun.ua