Бориспіль припиняє обслуговувати рейси "АероСвіту" від сьогодні

П'ятниця, 4 січня 2013, 10:19

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" у зв'язку з порушенням фінансової дисципліни авіакомпанією "АероСвіт" припиняє обслуговування рейсів авіаперевізника.

Про це повідомили на офіційній сторінці аеропорту у Facebook.

Обслуговування припиняється, починаючи з рейсу VV 257 Київ-Копенгаген о 12:50 4січня.

"Нагадаємо, що напередодні заборгованість авіакомпанії "АероСвіт" перед авіаційними підприємствами, зокрема,Російської Федерації, спричинила скасування рейсів у низці російських аеропортів", - ідеться в повідомленні аеропорту.

Аеропорт зазначає, що з метою запобігання такій ситуації в базовому аеропорту перевізника керівництво"Борисполя" вжило невідкладних заходів щодо реструктуризації боргу зазначеної авіакомпанії перед державним підприємством, а за невиконання умов договору обслуговування "АероСвіт" з 1 листопада 2012 року було переведено на передоплату.

Тим часом "АероСвіт" досі не перерахував коштів передоплати за найближчі дні, тому обслуговування буде призупинено до отримання оплати за послуги.

"Аеропорт не хотів би вдаватися до такого заходу в свята й завдавати незручностей пасажирам, проте дії авіакомпанії"АероСвіт" не залишають вибору", - йдеться в повідомленні.

Аеропорт "Бориспіль" просить пасажирів заздалегідь враховувати факт призупинення рейсів авіаперевізника і планувати поїздки з огляду на цю обставину.

Як повідомлялося, Господарський суд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ "Авіакомпанія "АероСвіт", 29грудня 2012 року розпочав провадження у справі про банкрутство компанії.

Інтерфакс

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування