Мер Львова проти сепаратизму, бо Україну треба "сплавляти"

Субота, 2 лютого 2013, 10:36

Мер Львова Андрій Садовий засуджує прояви сепаратизму в регіоні і вважає, що Україну треба "навіть не зшивати, а сплавляти".

В інтерв'ю ZN.UA на запитання про ставлення до галицького сепаратизму Садовий відповів: "На те, щоб Україна відбулася як держава, були витрачені величезні зусилля. У минулому столітті неприродною смертю помер кожен другий українець і кожна четверта українка. Коли усвідомлюєш масштаб жертв, говорити про сепаратизм, щонайменше, некоректно".

"Люди, які пропагують або захищають сепаратизм, нагадують мені маленьких дітей, що ховаються під ліжком від будь-якої проблеми і які вірять в чудеса. Сидіти і мріяти - легше, ніж зробити хоч одну добру справу", - сказав мер.

"Сепаратизм - це абсурдна річ. Україну треба навіть не зшивати, а сплавляти. Так, це складний процес, але я не розумію політиків, які цього не роблять. Або вони чогось бояться, або ж не розуміють елементарних речей", - додав він.

На питання, чи підсилить можливий вступ до Митного союзу сепаратистські настрої, мер заявив: "Я не думаю, що такий крок можливий. Більш вірогідним і природним є приєднання до європейської спільноти".powered by lun.ua