14 парторганізацій "Нашої України" "повстали" проти Ющенка

Вівторок, 5 лютого 2013, 09:16

14 обласних організацій партії "Наша Україна" вимагають скликати партійний з'їзд та звинуватили Віктора Ющенка та його оточення у "збереженні лояльності до влади Януковича".

Про це йдеться в заяві партії, яка є в розпорядженні "Української правди".

Там повідомляється, що за період з 29 січня по 5 лютого 2013 року відбулись засідання рад 14 обласних організацій партії "Наша Україна".

"Головним лейтмотивом засідань стала вимога до Президії негайно скликати партійний з’їзд, на якому проаналізувати причини кризи в партії, зробити кардинальні кадрові зміни в керівництві та відновити опозиційний курс "Нашої України", - йдеться в заяві.

В партії переконані, що за статутом "Нашої України" цієї кількості парторганізацій достатньо для прийняття Президією рішення про скликання з’їзду партії.

"Усі вищезгадані організації вимагають невідкладних дій щодо виходу партії з кризи та відновлення повноцінної діяльності "Нашої України". Ради обласних організацій засуджують курс Ющенка та його оточення на розкол партії та збереження лояльності до влади Януковича та Партії регіонів", - йдеться в заяві.

Зокрема, Київська міська організація партії засудила нестатутні дії Ющенка щодо зриву засідання політради партії 26 січня.

Київська обласна організація запропонувала текст "Універсалу партійної єдності", згідно з яким З’їзд має відбутись до 23 березня і всі кадрові рішення та питання курсу партії повинен вирішити З’їзд.

Текст "Універсалу" надіслано Ющенку та Бондарчуку для підписання.

Як відомо, 26 січня в Києві відбулися дві паралельні політради партії.

Бондарчук, який наразі очолює політраду, переконаний, що Ющенко цим самим порушив стату.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування