Янукович про мільярди сина: Я ніяких подробиць не знаю

33 перегляди
П'ятниця, 1 березня 2013, 12:40

Президент Віктор Янукович заявив, що не знає подробиць, як його старший син Олександр став мільярдером.

Про це він сказав на прес-конференції, відповідаючи на питання, чи не допомагають його сину його друзі з уряду – Арбузов, Захарченко, та інші.

"У вас є можливість задати це питання йому особисто. На скільки мені відомо, у нього часу трошки більше і він частіше зустрічається з пресою. Вам ніхто не відмовить. Задайте, він вам розповість. Я ніяких подробиць не знаю", - сказав Янукович.

"Знаю, що він звик багато працювати, вміє працювати, створив нормальну команду. Головне, що я від нього вимагаю і про це йому постійно кажу, щоб він все робив прозоро, бо він знаходиться під мікроскопом, в тому числі і вашим. Задавайте йому питання", - додав президент.

Але, чим більше буде людей, які будуть успішно працювати, тим краще буде для країни, головне, щоб вони платили податки своєчасно, створювали нові робочі місця", - додав Янукович.

На уточнююче питання, чи допомагають все ж таки урядовці, Янукович додав: "Він уже давно – доросла людина". 

При цьому він проігнорував перші репліки журналіста про становище преси в Україні, про те, що журналістам заважають працювати і стан погіршується.

Активи групи МАКО, що об'єднує ПрАТ "МАКО Холдинг" (Донецьк), банк ПАТ "ВБР", а також понад десять підприємств в Україні, Голландії та Швейцарії, і власником якої є старший син президента Олександр, на кінець 2011 року становили 1,709 млрд грн.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua