Дружина Луценка: Як звільнити Юру – це проблема Януковича

Понеділок, 4 березня 2013, 13:24

Яким чином буде звільнено екс-міністра МВС Юрія Луценка – це проблема президента Віктора Януковича і створеної ним системи.

Про це заявила дружина Луценка Ірина, коментуючи заяву президента про те, що Луценка може бути звільнено або за рішенням суду касаційної інстанції, або шляхом помилування, повідомляє сайт "Народної самооборони".

"Юра не має наміру триматися за тюремні ґрати, це вже проблема Януковича і його Адміністрації, створеної ним системи, яким чином Луценка звільнити", - наголосила Луценко.

За її словами, після звільнення Луценко, перш за все, займеться відновленням свого здоров`я, а потому добиватиметься в європейських судах реабілітації, "оскільки всім відомо і зрозуміло, що його було запроторено до в`язниці виключно з політичних міркувань чинної влади".

Дружина екс-міністра також підкреслила, що "у Луценка дуже багато справ, які необхідно буде йому зробити для України, перебуваючи на волі".

При цьому дружина екс-міністра нагадала, що "про арешт нам було відомо ще в червні-липні 2010 року".

"Ми тоді прийняли рішення нікуди не виїжджати, "зібрали сумку" і чекали, коли прийдуть", - нагадала Луценко.

Як відомо, на прес-конференції 1 березня Янукович заявляє, що після закінчення розгляду касації у справі Юрія Луценка, він розгляне питання про його помилування.

Українська правдаpowered by lun.ua