Опозиція вирішила проводити народні віче

Субота, 9 березня 2013, 13:33

Із наступного тижня опозиція починає проводити по Україні народні віче.

Про це заявив голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на мітингу опозиційних сил біля пам’ятника Тарасові Шевченку в суботу, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Яценюк підкреслив, що нинішній день для опозиції є знаковим. "Тому що ми оголошуємо народні віче і народне повстання проти цього режиму сьогодні біля Тараса Шевченка", - зазначив він.

"Сьогодні, коли ми кажемо про свободу і волю – це не просто слова. Чи є ми вільними, якщо в країні немає роботи, немає пенсії і заробітної плати? Чи є ми вільними, якщо наші діти не мають належної освіти? Чи є ми вільними, якщо нашу державу тягнуть назад у темне радянське минуле, яке називається Митний союз, а раніше називалось Радянським союзом. Чи здатні ми це змінити? Так, і ми це зробимо", - підкреслив голова фракції "Батьківщина".

Він наголосив, що ще півроку тому мало хто сподівався, що парламент, який був ручним парламентом президента Януковича протягом останніх трьох років, "покаже, що тепер Янукович не контролює Верховну Раду".

"Ми контролюємо парламент, ми блокуємо парламент і не даємо їм приймати антиукраїнські і антинародні закони. Вистачить пенсійних реформ, податкових реформ, вистачить експериментів над Україною та українцями", - сказав Яценюк.

"Але цього мало. Ми як опозиція прийняли рішення, що треба йти в народ, треба просити вас вставати. Наступного тижня ми поїдемо проводити народні віче, піднімати людей і звертатися до них з одним: "Ніхто нас ніколи не переборе. Ми сильні, і йдемо вперед до перемоги", – наголосив він.

 

 powered by lun.ua