Родина Луценка не проситиме про його помилування

Середа, 3 квітня 2013, 14:39

Родина Юрія Луценка не проситиме президента Віктора Януковича про його помилування.

Про це заявила у коментарі журналістам його дружина Ірина Луценко.

На запитання, чи правда, що на її сина чинився тиск, щоб він написав це звернення, вона сказала. що тиск як такий не чинився, але вона чула "про такий намір вплинути на сина, щоб він написав заяву".

"Ні діти, ні я, ні мій чоловік не писатимуть заяви про помилування. По-перше - мій чоловік не є злочинцем, по-друге - ті знущання, які пережив він і родина не дають підстав просити помилування", - заявила вона.

Ірина Луценко сказала, що касаційний процес передбачає право на репліки, але суд не роблячи жодних пояснень пішов у нарадчу кімнату.

"Юрій Луценко хотів виголосити останнє слово. Воно в нього завжди політичне. Він хотів висловити своє бачення політичних процесів в країні, але йому цього не дали", - заявила Ірина Луценко.

Ірина Луценко також оцінила як знущання над її чоловіком те, що його останні два дні возять "туди-сюди" у Менську колонію.

"У нього серйозно тягне ногу, йому важко стояти, у нього пахова грижа, але пенітенціарна служба принципово не хоче везти його в клініку "Оберіг", - сказала вона.

Коментуючи те, що Луценко не чує на одне вухо, дружина пояснила, що він відморозив його ще на Майдані.

Українська правдаpowered by lun.ua