Луценко: Треба знімати гаранта і ламати "каральний холдинг"

Середа, 1 травня 2013, 08:48

Абсолютно передбачувано Європейський суд із прав людини підтвердив незаконність арешту Юлії Тимошенко, вважає Юрій Луценко.

Про це він написав у Facebook, коментуючи рішення ЄСПЛ за скаргою Тимошенко.

"Щоб там не белькотіла ГПУ, це означає, що за вказівкою Януковича організована прокурорсько-суддійська група свідомо порушила ратифіковану Верховною Радою України міжнародну конвенцію, яка згідно українського закону і при старому і при новому КПК є джерелом права в Україні", - заявляє він.

Луценко вважає, що "не доводиться розраховувати, що гарант Конституції – він же організатор політрепресій – зніме з посад причетних до скоєного посадового злочину осіб".

"Отже, прийдеться знімати такого гаранта", - заявляє він.

"Але спершу Юлія Тимошенко має бути звільнена. Її арешт – незаконний. Це вже не політичне гасло, а правовий висновок", - додає опозиційний політик.

"Наступний крок – звільнення України. Для цього треба зламати каральний холдинг ГПУ – МВС - суди шляхом його розпуску, прийняття європейської законодавчої бази та набору нового персоналу через детектор брехні, погодження на провокацію хабаря та декларування видатків щодо правоохоронців, суддів та членів їх родин", - вважає Луценко.

Як відомо, 30 квітня Європейський суд із прав людини оголосив рішення про визнання політичної мотивації арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко по "газовій справі" і порушення її прав у зв'язку з цим арештом.

Водночас, Євросуд більшістю голосів не визнав порушення прав Тимошенко за ст.3 (заборона на катування) Європейської конвенції з прав людини.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування