ТВі припиняє "суцільну критику влади"

Четвер, 2 травня 2013, 14:14

Телеканал ТВі припинить практику "суцільної критики влади", і з 13 травня на телеканал ТВі з'явиться "стабільна перехідна сітка мовлення".

Про це в коментарі "Телекритиці" повідомив Артем Шевченко, якого 23 квітня було проголошено новим генеральним директором ТВі.

"Я хочу, щоб це був ТВі з розумним обличчям. Ми розширимо дискурс, у якому сприймався ТВі раніше, як винятково опозиційний канал, налаштований на тотальну суцільну критику влади і більше нічого. Але ми, звісно, залишимо і критичні програми, і розслідування, але додамо також нових проектів, які покажуть, що телебачення - це більше, ніж критика", - додав він.

Шевченко обіцяє, що на каналі буде збережено "неупередженість, незалежність від влади, чіткий критичний дискурс стосовно суспільно важливих подій. Мова йде про зміцнення бренду. Ми будемо впроваджувати це гасло в ефір.

За його словами, поки що на каналі святкова сітка мовлення, де виходять здебільшого повтори та новини.

"Зараз ми працюємо над перехідною сіткою мовлення на період травень-червень. Це буде тимчасова сітка. Там будуть потужні новини, підсумкова програма, декілька авторських програм. Поки що ми їх ще не узгодили", - розповів Артем Шевченко.

За його словами, надалі ТВі планує збільшення лінійок новин, авторських програм і рестарт на новий сезон у вересні.

Шевченко запевнив, що всі заяви звільнених журналістів будуть підписані. Однак він уточнив, що їх не 31, а "20 із чимось".

Водночас пізніше стало відомо, що журналісти Кирило Лукеренко та Денис Бігус йдуть з каналу після того, як зродили розслідування про структуру власності ТВі.

На запитання "Телекритики", чи будуть збільшені інвестиції в канал, Шевченко зазначив: "Я переконаний, що інвестиції у канал збільшаться", однак поки що вони не збільшені.

Як повідомлялося, страйкарі журналісти телеканалу ТВі прийняли рішення піти з каналу. Відповідну заяву профспілка журналістів ТВі оприлюднила увечері 29 квітня. Під заявою наразі підписалися 32 співробітники каналу, зокрема провідні журналісти і ведучі Мустафа Найєм, Роман Недзельський, Юлія Банкова, Андрій Сайчук, Анастасія Станко.powered by lun.ua