Через підтоплення мешканці деяких сіл Чернігівщини пересуваються на човнах

26 переглядів
Вівторок, 7 травня 2013, 11:36

Внаслідок підтоплення мешканцям деяких сіл Чернігівщини доводиться пересуватися за допомогою човнів.

Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Унаслідок підйому рівня води у Дніпрі підтоплено 40 вулиць та провулків у смт Радуль Ріпкинського району, а також порушене транспортне сполучення із селами Новосілки та Кукари Ріпкинського району.

У цьому ж районі, внаслідок підйому рівня води в річці Сож, порушено транспортне сполучення із селами Суслівка, Плехтіївка, Старі Яриловичі.

А в селі Клубівка на вул. Червонопартизанська підтоплено ділянку довжиною 30 м.

Через високий рівень Дніпровських вод залишається порушеним транспортне сполучення із селами Старик, Повідов, Загатка, Прохорів та Пустинки Чернігівського району.

Переправлення відбувається за допомогою човнів.

Підтоплення на Чернігівщині
Підтоплення на Чернігівщині

Вода Дніпра підтопила ділянку довжиною 40 м на вул. Набережна у селі Мньов Чернігівського району. На окремих ділянках у воді перебувають 37 домогосподарств.

Також під водою опинилася ділянка довжиною 80 м на вул. 1-го Травня у с. Шмаївка Чернігівського району.

Водами річки Десна підтоплено ділянку на вул. 8-го Березня довжиною 4000 м та ділянку на вул. Дзержинського довжиною 800 м у м. Новгород-Сіверський. На зазначених ділянках розташовано 31 домогосподарство. Також підтоплено 6 присадибних ділянок на вул. Деснянська в селі Дробишеве Новгород-Сіверського району.

Унаслідок підйому рівня води у Десні підтоплено ділянку довжиною 122 м на вул. Панченка у селі Кнути Сосницького району. Також вода стоїть на ділянці довжиною 105 м на вул. Садова у селі Якличі, а в селі Мале Устя підтоплено ділянку довжиною 140 м на вул. Лугова.

Вода з Десни підтопила дві ділянки на вул. Лугова довжиною 288 м та ділянку довжиною 116 м на вул. 2-га Заливна у смт Короп.

Унаслідок підйому рівня води у Десні ускладнене транспортне сполучення по місту через річку між селами Путивськ Новгород-Сіверського району та Пирогівка Шосткінського району Сумської області.

Підтоплення на Чернігівщині
Підтоплення на Чернігівщині

Через підйом рівня води у річках Десна та Віть порушене пряме транспортне сполучення між районним центром та селами Бирине, Прокопівка, Підгірне.

Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область. 

Розлив Деснянських вод спричинив тимчасове припинення паромного сполучення між районним центром та селами Синютин, Пекарів, Кнути та Костирів Сосницького району.

Можливе автотранспортне сполучення через Коропський район.

Також ускладнене пряме транспортне сполучення між районним центром та селами Велике Устя, Долинське, Бутівка, Польове, Бондарівка, Мала Бондарівка та Стара Бутівка Сосницького району.

Сполучення відбувається через Борзнянський район.

Ускладнене пряме транспортне сполучення із с. Синютин. Можливе переправлення автомобілями підвищеної прохідності.

Порушене транспортне сполучення з селом Гапишківка Сосницького району. Переправлення відбувається за допомогою човнів. Унаслідок підйому рівня води у Десні, порушене сполучення із селом Лиса Гора.

Підтоплення на Чернігівщині
Підтоплення на Чернігівщині

Через підйом рівня води у Десні та підтоплення прилеглої території, порушене сполучення із с. Червоні Луки Менського району. Переправлення здійснюється за допомогою човнів.

 Унаслідок підйому рівня води у річці Снов, порушене транспортне сполучення із села Малий Дирчин Городнянського району. Переправлення здійснюється за допомогою човна та по ґрунтовій дорозі через село Лосева Слобода Щорського району.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua