Журналісти їдуть до резиденції Януковича

Четвер, 6 червня 2013, 08:26

У четвер вранці, в день журналіста працівники ЗМІ приїдуть до резиденції президента України Віктора Януковича "Межигір’я".

Вони прагнуть перевірити, як виконується заборона суду на проведення в День журналіста акції на захист свободи слова, передає Радіо Свобода.

Цю акцію вже третій рік поспіль забороняють через те, що вона "може призвести до грубого порушення громадського порядку та безпеки учасників дорожнього руху".

Між тим кореспондент Радіо Свобода Андрій Баштовий у своєму Твіттері додав, що "в четвер під Межигірям будуть "таврувати ганьбою" ворогів преси".

Фото Андрія Баштового


Координатор прес-центру журналістського руху "Стоп цензурі" Артем Соколенко, який подавав заявку на проведення акції, каже, що у село Нові Петрівці їхати не збирається.

"Мені, Артему Соколенку, який подавав заяву на проведення акції, заборонили її проводити. Я не буду на цій акції, і акції в принципі не буде. Журналісти приїдуть пересвідчитися, що акції нема, що мене нема і я виконую рішення суду. Але цього року потрібно було б особливо сказати Віктору Федоровичу, що журналістів б’ють, і в Україні є кричущі утиски свободи слова", – сказав громадський активіст.

Самого Януковича в цей день в "Межигір’ї" не буде. Президент з офіційним візитом перебуватиме в Сербії.

powered by lun.ua