Патріарх Кирило назвав інтернет "великою спокусою"

5 переглядів
23
Субота, 8 червня 2013, 11:43

Патріарх Московський і всєя Русі Кирило вважає, що ченцям не слід користуватися інтернетом, тому що він спокушає душу.

"Зараз великою спокусою є інтернет", - сказав він під час зустрічі з братією монастиря Зограф на Святій горі Афон, повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на синодальний Інформаційний відділ.

"Багато ченців чинять, на мій погляд, зовсім нерозумно: з одного боку, вони йдуть із мирського життя, щоб створити сприятливі умови для порятунку, а з іншого боку – беруть свій мобільний телефон і починають входити в інтернет, де, ми знаємо, безліч гріховного й звабного", - сказав патріарх Кирило.

"Чернеча традиція не випадково така сувора. Суворість спрямована на створення найкращих умов для того, щоб людина могла врятувати свою душу. І тому потрібно дотримуватися чернечих традицій", - додав він.

За словами предстоятеля Російської православної церкви, нині зростає значення чернечого життя для всього суспільства, тому що, відвідуючи монастирі, люди справді торкаються благодаті, – і тому жодного пристосування чернечого життя до сучасних умов бути не повинно.

"Важче за все врятуватися в миру, там люди стикаються віч-на-віч зі спокусами, звабами, псевдовченнями", - наголосив патріарх.

"Коли чернець бере в руки мобільний телефон, щоб увійти в Інтернет, чи не повинен він подумати, а чи варто йому взагалі в монастирі перебувати?", - додав він.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.201.188.---StepM..
Кіріллу -льзя!!! Ченцям -ніззя!!!
IP: 95.133.100.---kudytam..
Печерний ідіот! Не заборона, не втеча від спокуси, а відкриття божественного в людині -- вирішує всі психофізичні проблеми. Спочатку церква наклала табу на прості природні, тілесні речі (секс, їжу), загнала їх у підпілля свідомості, об'явила їх смертним гріхом, і вже віками бореться з патологією . Клініка! Ніби не Господь Бог створив і тіло, і секс, і їжу.
IP: 78.25.37.---Fedor K..
Не очень понял сентенцию об "опасности" интернета для монашествующих))) Всегда считал, что Вера сильна не избеганием соблазна, а сопротивлением ему. Какая же это Вера, если картинка голой девченки на мониторе может нанести "брешь в обороне"? Больше того, не убежден, что фото нагой девицы развращает больше, чем созерцание вышестоящего пастыря в роллс-ройсе. Однако, со своим Уставом в чужой монастырь...
IP: 109.86.48.---balamut..
Лицемерию попов нет предела. Они давно забыли о своём истинном предназначении и, прикрываясь Богом, набивают свои карманы, церковь превратилась в кооператив по выколачиванию денег. Настоящих священнослужителей остались единицы.
IP: 195.189.36.---Бондар Анатолий..
Цей так званий патріарх має ще якусь думку? ганьба!!!
Усі коментарі