Тимошенко потрібна операція – німецькі лікарі

Понеділок, 1 липня 2013, 12:29

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко потребує термінового проведення операції.

Про це заявила дочка екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія, посилаючись на рекомендації німецьких лікарів із клініки "Шаріте" біля лікарні Укрзалізниці в Харкові, передає Інтерфакс-Україна.

"У результаті клінічного обстеження, яке провели німецькі лікарі з "Шаріте", вони з’ясували, що у зв'язку з погіршенням здоров'я моєї мами з рецидивом болю в спині, пов'язаного з грижею, вони рекомендують операцію, яка унеможливить прояв рецидивів у майбутньому", - сказала Тимошенко.

Раніше Євгенія очікувала, що німецькі лікарі з берлінської клініки Шаріте нададуть такі рекомендації.

Вона підкреслила, що німецькі лікарі наполягають на тому, щоб операція була проведена якомога швидше.

"Якщо така операцію не буде проведено, вони вважають, що неможливо передбачити подальший розвиток її (Тимошенко) стану, який вже зараз критичний. Вона не може ходити навіть з ходунками. І вони (німецькі лікарі) не виключають навіть інвалідність, якщо така операція не буде проведена ", - підкреслила Тимошенко.

Дочка екс-прем'єра зазначила, що її сім'я довіряє українським лікарям, "які роблять все можливе", проте віддає собі звіт в тому, що українські фахівці знаходяться "під жорстоким тиском".

Тому, за словами Тимошенко, родичі екс-прем'єра наполягають на тому, щоб операцію проводили саме німецькі лікарі з клініки "Шаріте".

"Ми вважаємо, що такого профілю медика немає в колонії (Качанівська виправна колонія в Харкові), тому вимагаємо, щоб влада дозволила їй проходження операції, яку виконали б німецькі лікарі з клініки "Шаріте", - сказала вона.

Відповідаючи на уточнююче питання, де повинна проводитися така операція, в Україні чи Німеччині, Тимошенко сказала: "Там, де будуть створені для цього умови".powered by lun.ua