Захарченко відсторонив керівників у Врадієвці і розслідує напад на відділок

Вівторок, 2 липня 2013, 08:13

Начальник УМВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк та керівник Врадієвського райвідділу міліції відсторонені від займаних посад.

Відповідний наказ надав міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, повідомляє УЗГ МВС України.

Таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що інформація про напад на місцеву жительку за участі працівників міліції була надана керівництву МВС не в повному обсязі, що не дозволило швидко та об’єктивно розібратися у ситуації та призвело до заворушень. 

Тимчасово в.о. обласної міліції призначено Сергія Поготова, першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС України, який вже знаходиться на місці. 

Розпочате службове розслідування.

У Врадієвці працюють фахівці основних підрозділів апарату МВС. Також на місце виїхала комісія на чолі з начальником Головного штабу Володимиром Березаном.

Водночас МВС "закликає людей не піддаватися на провокації політиків, які підбурюють  на протиправні дії".

"Депутатська недоторканість допоможе їм уникнути відповідальності, а звичайним громадянам доведеться відповідати за законом", - попередили правоохоронці.

За фактом нападу на Врадієвський райвідділ міліції розпочате  кримінальне провадження за частиною четвертою статті 296 (хуліганство, скоєне групою осіб) та за частиною першою статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна)  Кримінального кодексу України.

Двері відділку, який штурмували у Врадієвці. Фото з Facebook Костянтина Усова
Двері відділку, який штурмували у Врадієвці. Фото з Facebook Костянтина Усова
Фото Перступности.нет
Фото Перступности.нет

Як відомо, у понеділок більше тисячі мешканців Врадіївки "штурмували"місцевий райвідділ міліції з вимогою покарати винних у згвалтуванні.Співробітники міліції та високопосадовці, які були на місці штурму, забарикадувалися у підвалі.

26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну жінку, вивезли її в лісосмугу біля села Сирове і зґвалтували.

По дорозі і на місці згвалтування дівчину жорстоко били.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.