"УДАР": Охендовський очолив ЦВК, щоб обрати Януковича на другий термін

Субота, 6 липня 2013, 17:34

У партії "УДАР" пов'язують обрання Михайла Охендовського головою ЦВК із бажанням влади втілити будь-якими способами обрання президента Віктора Януковича на другий термін.

"Оскільки таке секретне засідання і голосування за нового голову Центрвиборчкому у суботу свідчить про отримання владою повного контролю над ЦВК", - йдеться в заяві партії, розміщеній на її сайті в суботу.

"Спочатку у порушення законів, регламенту і процедури голосування провладні фракції в парламенті здійснюють кадрові зміни в складі Центрвиборчкому", - зазначають в "УДАРі".

Тепер, йдеться в заяві, "по гарячих слідах" ЦВК обирає свого голову з однієї кандидатури - Михайла Охендовського, який у 2007 увійшов до складу Центрвиборчкому за квотою Партії регіонів".

У партії "УДАР" переконані, що все це робиться для того, аби в будь-який спосіб забезпечити перемогу Януковича на президентських виборах 2015 року.

"Тим самим влада вже сьогодні ставить під питання прозорість та дотримання законності на майбутніх виборах президента та легітимність їх результатів", - вважають в "УДАРі".

У той же час, нардеп від Партії регіонів Віталій Журавський переконаний, що "члени ЦВК зробили вірний вибір щодо голови ЦВК".

"Переконаний, що Михайло Охендовський на посаді голови ЦВК буде дотримуватися Конституції і законів України, позапартійної позиції, буде чесним, об'єктивним і неупередженим", - цитує Журавського прес-служба Партії регіонів.

Як повідомлялося, ЦВК обрала своїм головою Охендовського на засіданні в суботу.

Він був обраний членом ЦВК 1 червня 2007 року за квотою Партії регіонів.

4 липня Верховна Рада звільнила з посади голови ЦВК Володимира Шаповала у зв'язку з досягненням ним 65 років.powered by lun.ua