Януковича кажуть, що Лівадійський палац закритий через Азарова

Вівторок, 9 липня 2013, 11:09

В адміністрації президента запевняють, що вони не причетні до закриття Лівадійського палацу в день народження президента.

"У вас там новина з посиланням на "Вести", що через президента закрили Лівадійський палац. Так от ми тут ні до чого – там просто проходить урядова нарада. На сайті Кабміну є анонс цієї події", - подзвонили "Українській правді" з прес-служби президента.

На сайті Кабміну справді є анонс наради з розгляду регіональних аспектів реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки під головуванням прем’єр-міністра Миколи Азарова у Лівадії.

Згідно з анонсом у нараді беруть участь перший віце-прем’єр-міністр, віце-прем’єр-міністри, міністри, керівники інших центральних органів виконавчої влади, голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, керівники облдержадміністрацій, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Порядком денним наради передбачено розгляд ряду питань щодо стану реалізації на регіональному рівні Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

Як пише газета "Вести", Лівадійський палац у вівторок закрили для відвідування, а всім працівникам дали вихідний у зв'язку з тим, що там пройде офіційна частина святкування дня народження президента.

Офіційна частина святкування дня народження Віктора Януковича почнеться там після наради губернаторів, яку проведе вранці прем'єр-міністр Микола Азаров, а неофіційна частина вже пройде в резиденції "Заря".

Українська правдаpowered by lun.ua