Холдинг сина Януковича збільшив активи майже вдвічі

Вівторок, 9 липня 2013, 14:33

Група "МАКО", яка контролюється старшим сином Віктора Януковича Олександром, за 2012 рік збільшила розмір чистих активом майже вдвічі.

Про це свідчать дані комбінованої фінансової звітності за 2012 рік, які опублікувала прес-служба компанії.

"Звітність компанії складена відповідно до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) і містить дані про результати діяльності ПрАТ "МАКО Холдинг", банку ПАТ "ВБР" і всіх дочірніх підприємств Групи МАКО", - зазначають у компанії.

"Станом на 31 грудня 2012 року в Групу входило 18 підприємств в Україні, Голландії та Швейцарії", - зазначено в документі.

Це друга комбінована фінансова звітність групи "МАКО", підготовлена ​​відповідно до МСФЗ і завірена міжнародною аудиторською компанією ПрайсвотерхаусКуперс.

"Починаючи з минулого року ми надаємо зацікавленим сторонам ключову фінансову інформацію про результати нашої діяльності і маємо намір продовжувати робити це і в майбутньому. Наша відкритість і готовність до конструктивного діалогу є важливим елементом довгострокового і сталого розвитку групи", - заявив акціонер групи "МАКО" Олександр Янукович.

За 2012 рік чисті активи компанії склали 970 мільйонів гривень (у 2011 році вони становили 505,5 мільйонів), валовий прибуток від реалізації - 543 мільйонів гривень (у 2011 році – 5303 мільйонів), чистий процентний дохід від банківської діяльності - 181 мільйонів гривень (78,503 мільйонів).

У компанії також повідомили, що результат від операцій до оподаткування склав 575 мільйонів гривень, а сумарні витрати з податку на прибуток - 123 мільйонів.

Загальна сума податків і зборів, виплачених підприємствами групи до бюджетів всіх рівнів склала більше 153 мільйонів гривень, в тому числі єдиний соціальний внесок більше 27 мільйонів гривень.

У "МАКО" торік працювали 925 осіб, їм було нараховано близько 81 мільйонів гривень заробітної плати, в тому числі 12 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Українська правдаpowered by lun.ua