Знесення "хрущівок" можуть почати наступного року

Четвер, 1 серпня 2013, 13:53

На початку 2014 року планується почати реалізацію пілотного проекту зі знесення застарілого житлового фонду й будівництва на його місці нових будинків.

Про це заявив журналістам міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Геннадій Темник, повідомляє УНІАН.

"Ми готуємо модель до кінця цього року. Згідно з цією моделлю будуть враховані всі побажання, у тому числі й забудовників, і найголовніше – тих жителів, яким ми будемо пропонувати реалізувати цей проект", - сказав він.

"Така модель буде відпрацьована до кінця року. Ми її презентуємо й плануємо, що на початку 2014 року перейдемо до реалізації пілотного проекту", - заявив Темник.

За його словами, уже 5 міст виявили бажання взяти участь у цьому проекті. Мінрегіон планує визначити, яке з цих міст найкраще готове до його реалізації.

Як відомо, у липні депутати запропонували спростити умови відселення мешканців при проведенні комплексної реконструкції застарілого житлового фонду. Згідно з проектом закону №2496а, зокрема, пропонується обмежитися згодою лише понад 60% власників і орендарів житлових і нежитлових приміщень будинку.powered by lun.ua