Регіонал: Угода з ЄС суперечить Конституції

Вівторок, 6 серпня 2013, 12:09

Шість пунктів угоди про асоціацію з ЄС суперечать Конституції, а також не дозволять одержати своп від Росії в розмірі 15 млрд доларів.

Таку думку висловив заступник глави фракції Партії регіонів Олег Царьов в інтерв'ю виданню Fobes.ua.

" У мене є висновок юридичної компанії про те, що шість пунктів угоди про асоціацію суперечать Конституції України. Якщо група народних депутатів від ПР зробить подання до Конституційного суду, він винесе рішення про неконституційність угоди з ЄС", - заявив Царьов.

"Комуністи таке звернення із задоволенням підпишуть. Це не означає, що Україна не зможе підписати асоціацію – зможе, але тільки після змін у Конституцію, а це нешвидка процедура", - додав він.

"Якщо ми відмовимося від угоди про асоціацію, Росія запропонує відкрити кредитний своп для України", - також сказав Царьов.

"Що це значить? Україна передає, наприклад, $15 млрд у гривневому еквіваленті Росії, а Росія передає ту ж суму Україні в рублях. Україна може використовувати ці рублі для розрахунків за газ, зберігаючи іншу валюту. По цьому кредиту не потрібно платити відсотки", - додав він.powered by lun.ua